Category:Wu Sisters: Difference between revisions

No edit summary
Line 168: Line 168:
|1<sup>st</sup> in Teen Duos/Trios
|1<sup>st</sup> in Teen Duos/Trios
|-
|-
|NYCDA Nationals (Phoenix)
|NYCDA Nationals (NYC)
|3<sup>rd</sup> in Teen Duos/Trios
|3<sup>rd</sup> in Teen Duos/Trios
|-
|-
| rowspan="6" |2025
| rowspan="5" |2025
| rowspan="6" |Breaking in the Dark
| rowspan="5" |Breaking in the Dark
| rowspan="6" |Contemporary
| rowspan="5" |Contemporary
| rowspan="6" |
| rowspan="5" |
|Ultra Dance (San Jose)<ref>[https://ultradancetour.com/store/event/68/act/525/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true Ultra Dance - Dancing in the Dark]</ref>
|Ultra Dance (San Jose)<ref>[https://ultradancetour.com/store/event/68/act/525/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true Ultra Dance - Dancing in the Dark]</ref>
|1<sup>st</sup> in Ultra Competitive 12-14 Duets/Trios<br />HDE All-Stars
|1<sup>st</sup> in Ultra Competitive 12-14 Duets/Trios<br />HDE All-Stars
Line 189: Line 189:
|NYCDA (Santa Clara)
|NYCDA (Santa Clara)
|2<sup>nd</sup> in Teen Duos/Trios
|2<sup>nd</sup> in Teen Duos/Trios
|-
|NYCDA Nationals (Phoenix)
|
|}
|}