Blakely Bell: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 57: Line 57:
|4<sup>th</sup> in Teen Solos
|4<sup>th</sup> in Teen Solos
|-
|-
| rowspan="2" |2024
| rowspan="4" |2024
| rowspan="2" |Dear Father  
| rowspan="4" |Dear Father  
| rowspan="2" |Contemporary  
| rowspan="4" |Contemporary  
|24/7 (Provo)
|24/7 (Provo)
|2<sup>nd</sup> in Teen Solos  
|2<sup>nd</sup> in Teen Solos  
Line 65: Line 65:
|Jump (Provo)
|Jump (Provo)
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos  
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos  
|-
|NUVO (Provo)
|
|-
|The Dance Awards (Las Vegas)
|
|}
|}