Blakely Bell: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 57: | Line 57: | ||
|4<sup>th</sup> in Teen Solos | |4<sup>th</sup> in Teen Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |2024 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Dear Father | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Contemporary | ||
|24/7 (Provo) | |24/7 (Provo) | ||
|2<sup>nd</sup> in Teen Solos | |2<sup>nd</sup> in Teen Solos | ||
| Line 65: | Line 65: | ||
|Jump (Provo) | |Jump (Provo) | ||
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos | |3<sup>rd</sup> in Teen Solos | ||
|- | |||
|NUVO (Provo) | |||
| | |||
|- | |||
|The Dance Awards (Las Vegas) | |||
| | |||
|} | |} | ||