Blakely Cox: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 47: | Line 47: | ||
|unknown scoring | |unknown scoring | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |2022 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Yellow | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Lyrical | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |[[Avery Stamm]] | ||
|KAR (Mesa) | |KAR (Mesa) | ||
|10<sup>th</sup> in 6 - 8 Primary solos | |10<sup>th</sup> in 6 - 8 Primary solos | ||
| Line 58: | Line 58: | ||
|- | |- | ||
|Showstopper (Phoenix) | |Showstopper (Phoenix) | ||
|unknown scoring | |||
|- | |||
|Spotlight (Phoenix) | |||
|unknown scoring | |unknown scoring | ||
|- | |- | ||