Blakely Cox: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 47: Line 47:
|unknown scoring  
|unknown scoring  
|-
|-
| rowspan="3" |2022
| rowspan="4" |2022
| rowspan="3" |Yellow
| rowspan="4" |Yellow
| rowspan="3" |Lyrical  
| rowspan="4" |Lyrical  
| rowspan="3" |[[Avery Stamm]]
| rowspan="4" |[[Avery Stamm]]
|KAR (Mesa)
|KAR (Mesa)
|10<sup>th</sup> in 6 - 8 Primary solos
|10<sup>th</sup> in 6 - 8 Primary solos
Line 58: Line 58:
|-
|-
|Showstopper (Phoenix)
|Showstopper (Phoenix)
|unknown scoring
|-
|Spotlight (Phoenix)
|unknown scoring  
|unknown scoring  
|-
|-