Bellatrix Castillo: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 267: | Line 267: | ||
|1<sup>st</sup> in Level 3 Age 9-11<br />Acro/Gymnastics Solos<br />5 Star Elite | |1<sup>st</sup> in Level 3 Age 9-11<br />Acro/Gymnastics Solos<br />5 Star Elite | ||
|- | |- | ||
|2024 | | rowspan="4" |2024 | ||
|Carousel | |||
|unknown | |||
|unknown | |||
|Starpower (Woodbridge) | |||
|TBA | |||
|- | |||
|Feelin' Good | |||
|Jazz | |||
|unknown | |||
|Starpower (Woodbridge) | |||
|TBA | |||
|- | |||
|Midnight | |||
|unknown | |||
|unknown | |||
|Starpower (Woodbridge) | |||
|TBA | |||
|- | |||
|The Huntress | |The Huntress | ||
| | |Open | ||
|Gloria Hampton | |Gloria Hampton | ||
|Nexstar (Laurel) | |Nexstar (Laurel) | ||