Bellatrix Castillo: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 278: | Line 278: | ||
|- | |- | ||
| rowspan="13" |2024 | | rowspan="13" |2024 | ||
|The Huntress | |||
|Contemporary | |||
|Gloria Hampton | |||
|Nexstar (Laurel) | |||
|5<sup>th</sup> in Level 3 9-11 Solos | |||
|- | |||
| rowspan="4" |Carousel | | rowspan="4" |Carousel | ||
| rowspan="4" |Contemporary | | rowspan="4" |Contemporary | ||
| Line 322: | Line 328: | ||
|Imagine (Woodbridge II) | |Imagine (Woodbridge II) | ||
|7<sup>th</sup> in Level 3 9-11 Solos<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 9-11<br />Musical Theater Solos<br />5 Star Elite | |7<sup>th</sup> in Level 3 9-11 Solos<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 9-11<br />Musical Theater Solos<br />5 Star Elite | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |2025 | | rowspan="2" |2025 | ||