Bradley Kawa: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 13: | Line 13: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="3" |2020 | |||
| rowspan="3" |Free Couch | |||
| rowspan="3" |Open | |||
|Rainbow (Omaha) | |||
|Mascot Award | |||
|- | |||
|Celebration (Des Moines) | |||
|did not place | |||
|- | |||
|Celebration (Council Bluffs) | |||
|Showstopper | |||
|- | |||
| rowspan="5" |2021 | |||
| rowspan="5" |Trouble | |||
| rowspan="5" | | |||
|Dance Vision | |||
| | | | ||
|- | |||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="5" |2022 | |||
| rowspan="5" |Psycho | |||
| rowspan="5" |Jazz | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="10" |2023 | |||
| rowspan="5" | | |||
| rowspan="5" | | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="5" | | |||
| rowspan="5" | | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | | | ||
| | | | ||