Breckyn Kawa: Difference between revisions
Undo revision 116093 by Chlobirdandmads (talk) |
No edit summary |
||
| Line 195: | Line 195: | ||
|4<sup>th</sup> in Junior Solos | |4<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |2024 | ||
|War Hawk | |||
|Contemporary | |||
|Jump (Glendale) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |Daydreamers | | rowspan="2" |Daydreamers | ||
| rowspan="2" |Contemporary | | rowspan="2" |Contemporary | ||