Breckyn Kawa: Difference between revisions

Undo revision 116093 by Chlobirdandmads (talk)
No edit summary
Line 195: Line 195:
|4<sup>th</sup> in Junior Solos
|4<sup>th</sup> in Junior Solos
|-
|-
| rowspan="6" |2024
| rowspan="7" |2024
|War Hawk
|Contemporary
|Jump (Glendale)
|
|-
| rowspan="2" |Daydreamers
| rowspan="2" |Daydreamers
| rowspan="2" |Contemporary
| rowspan="2" |Contemporary