Brinley Evans: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 48: | Line 48: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="5" |2021 | |||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|LOC (Charlotte) | |||
| | | | ||
|- | |||
| | | | ||
| | |||
| | |||
|LOC (Charlotte) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|LOC (Charlotte) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|LOC (Charlotte) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|LOC (Charlotte) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||