Brighton Taylor: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 144: | Line 144: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="20" |2023-4 | ||
| rowspan="10" |Sparkling Diamonds | | rowspan="10" |Sparkling Diamonds | ||
| rowspan="10" |Musical Theatre | | rowspan="10" |Musical Theatre | ||
| Line 178: | Line 178: | ||
|7<sup>th</sup> in Mini Solos<br />StandOut in Jazz<br />& Contemporary | |7<sup>th</sup> in Mini Solos<br />StandOut in Jazz<br />& Contemporary | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="10" |Boots | ||
| rowspan=" | | rowspan="10" |Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="10" |[[Arielle Jennings]] | ||
|Hollywood Vibe (Phoenix) | |Hollywood Vibe (Phoenix) | ||
| | | | ||
| Line 205: | Line 205: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Radix Glendale | |Showstopper Southern Finals | ||
| | | | ||
|- | |||
|Radix (Glendale) | |||
|did not place | |||
|} | |} | ||