Brighton Taylor: Difference between revisions

No edit summary
Line 144: Line 144:
|
|
|-
|-
| rowspan="20" |2023-4
| rowspan="21" |2023-4
| rowspan="10" |Sparkling Diamonds
| rowspan="11" |Sparkling Diamonds
| rowspan="10" |Musical Theatre
| rowspan="11" |Musical Theatre
| rowspan="10" |[[Alexis Jennings]]
| rowspan="11" |[[Alexis Jennings]]
|Hollywood Vibe (Phoenix)
|Hollywood Vibe (Phoenix)
|
|
|-
|Streetz
|7<sup>th</sup> in Junior Solos
|-
|-
|Rainbow (Mesa)<ref>[https://rainbowdance.com/store/event/653/act/208/preview-video?type=long&autoplay=True Rainbow - Sparkling Diamonds]</ref>
|Rainbow (Mesa)<ref>[https://rainbowdance.com/store/event/653/act/208/preview-video?type=long&autoplay=True Rainbow - Sparkling Diamonds]</ref>
Line 209: Line 212:
|-
|-
|Radix (Glendale)  
|Radix (Glendale)  
|did not place
|6<sup>th</sup> in Mini Solos
|}
|}