Brighton Taylor: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 144: | Line 144: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="21" |2023-4 | ||
| rowspan=" | | rowspan="11" |Sparkling Diamonds | ||
| rowspan=" | | rowspan="11" |Musical Theatre | ||
| rowspan=" | | rowspan="11" |[[Alexis Jennings]] | ||
|Hollywood Vibe (Phoenix) | |Hollywood Vibe (Phoenix) | ||
| | | | ||
|- | |||
|Streetz | |||
|7<sup>th</sup> in Junior Solos | |||
|- | |- | ||
|Rainbow (Mesa)<ref>[https://rainbowdance.com/store/event/653/act/208/preview-video?type=long&autoplay=True Rainbow - Sparkling Diamonds]</ref> | |Rainbow (Mesa)<ref>[https://rainbowdance.com/store/event/653/act/208/preview-video?type=long&autoplay=True Rainbow - Sparkling Diamonds]</ref> | ||
| Line 209: | Line 212: | ||
|- | |- | ||
|Radix (Glendale) | |Radix (Glendale) | ||
| | |6<sup>th</sup> in Mini Solos | ||
|} | |} | ||