Brighton Taylor: Difference between revisions

Line 121: Line 121:
|2<sup>nd</sup> in Rookie Solos
|2<sup>nd</sup> in Rookie Solos
|-
|-
| rowspan="6" |2022
| rowspan="5" |2022
| rowspan="6" |A Million Dreams
| rowspan="5" |A Million Dreams
| rowspan="6" |Lyrical
| rowspan="5" |Lyrical
| rowspan="6" |[[Arielle Jennings]]
| rowspan="5" |[[Arielle Jennings]]
|Rainbow (Mesa)<ref>[https://rainbowdance.com/store/event/638/act/396/preview-video?type=long&autoplay=True Rainbow - A Million Dreams]</ref>
|Rainbow (Mesa)<ref>[https://rainbowdance.com/store/event/638/act/396/preview-video?type=long&autoplay=True Rainbow - A Million Dreams]</ref>
|Platinum
|Platinum
|-
|-
|KAR (Mesa 2) 2022<ref>[https://dancekar.com/store/event/1515/act/345/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR 2023 - A Million Dreams]</ref>
|KAR (Mesa 2) 2022<ref>[https://dancekar.com/store/event/1515/act/345/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR 2023 - A Million Dreams]</ref>
|
|-
|KAR (Mesa) 2023
|Elite Top First
|Elite Top First
|-
|-