Brooklyn Besch: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 118: | Line 118: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |2024 | ||
|Without Wings | |Without Wings | ||
|Contemporary | |Contemporary | ||
| Line 124: | Line 124: | ||
|[[Alexis Alvarez]] <br> [[Elsie Sandall]] <br> [[Harper Peterson]] <br> [[Sylvie Win Szyndlar]] | |[[Alexis Alvarez]] <br> [[Elsie Sandall]] <br> [[Harper Peterson]] <br> [[Sylvie Win Szyndlar]] | ||
|The Dance Awards (Las Vegas) | |The Dance Awards (Las Vegas) | ||
| | |||
|- | |||
|Get Ready | |||
|Ballroom | |||
|Erica Marr | |||
|[[Charlotte Allphin]]<br />[[Maysen Bosteter]]<br />[[Hannah Bozer]]<br />[[Poppy Cunningham]]<br />Nicola Fleming<br />Isla Gardner<br />Kalista Greer<br />[[Oakley Hill]]<br />[[Mikayla Isler]]<br />Kaydence Lawton<br />[[Bella Linman]]<br />[[Kennedy Marble]]<br />[[Caitlyn McKenzie]]<br />[[Kendyl Miller]]<br />[[Harper Peterson]]<br />Zoe Phiapalath<br />Kynzlie Plote<br />[[Elsie Sandall]]<br />[[Harper Schwalb]]<br />[[Ellie Self]]<br />[[Tatum Self]]<br />Stella Stoltz<br />Gwenyth Woods | |||
|24/7 (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 132: | Line 139: | ||
|Jump (Glendale) | |Jump (Glendale) | ||
|2<sup>nd</sup> in Mini Extended line | |2<sup>nd</sup> in Mini Extended line | ||
|- | |||
|Cupid | |||
|Ballet | |||
|Lea McKinley | |||
|[[Hannah Bozer]]<br />[[Tatum Self]]<br />[[Ellie Self]]<br />[[Harper Peterson]]<br />Nicola Fleming<br />Isla Gardner<br /> [[Elsie Sandall]]<br />[[Kennedy Marble]]<br />[[Caitlyn McKenzie]]<br />[[Mikayla Isler]]<br />[[Kendyl Miller]]<br />[[Harper Schwalb]]<br />Gwenyth Woods | |||
|Jump (New York) | |||
| | |||
|} | |} | ||