Brooklyn Besch: Difference between revisions
| Line 135: | Line 135: | ||
|Performance Award | |Performance Award | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" |2024 | ||
|What a Feeling | |What a Feeling | ||
|Contemporary | |Contemporary | ||
| Line 151: | Line 151: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Illusions | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Jennifer Peterson | ||
|NYCDA (Phoenix) | |NYCDA (Phoenix) | ||
| | |||
|- | |||
|KAR (Mesa) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||