Brooklyn Smith (2): Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 352: | Line 352: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |2025 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |This is Me Trying | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Self-Choreographed | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Erin Lee | ||
|Revolution (Woodbridge) | |Revolution (Woodbridge) | ||
|1<sup>st</sup> in Level 3 12-14 Duets/Trios<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 14 Contemporary Duets/Trios<br />Revolutionary | |1<sup>st</sup> in Level 3 12-14 Duets/Trios<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 14 Contemporary Duets/Trios<br />Revolutionary | ||
| Line 365: | Line 365: | ||
|Imagine (Woodbridge) | |Imagine (Woodbridge) | ||
|Scratched | |Scratched | ||
|- | |||
|Starpower Nationals<br />(Atlantic City) | |||
|TBA | |||
|- | |||
|Kissing You | |||
|Contemporary | |||
|TBA | |||
|Owen Tabaka | |||
|Starpower Nationals<br />(Atlantic City) | |||
|TBA | |||
|} | |} | ||