Brooklyn Smith (2): Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 370: | Line 370: | ||
|- | |- | ||
|Kissing You | |Kissing You | ||
| | |Lyrical | ||
|TBA | |TBA | ||
|Owen Tabaka | |Owen Tabaka | ||
| Line 434: | Line 434: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="50" |2025 | ||
|The Library Is Open | |The Library Is Open | ||
|Jazz | |Jazz | ||
| Line 627: | Line 627: | ||
|2<sup>nd</sup> in Level 3 15-19 Small Groups<br />5 Star Elite | |2<sup>nd</sup> in Level 3 15-19 Small Groups<br />5 Star Elite | ||
|- | |- | ||
|Starpower Nationals<br />(Atlantic City) | |||
|TBA | |||
|- | |||
|Natalie Don't | |||
|Contemporary | |||
|TBA | |||
|Erin Lee<br />Jordyn Medina<br />Juliana Zingaro<br />Lily Mendoza<br />Owen Tabaka<br />Samantha Torres | |||
|Starpower Nationals<br />(Atlantic City) | |Starpower Nationals<br />(Atlantic City) | ||
|TBA | |TBA | ||