Brooklyn Smith (2): Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 370: Line 370:
|-
|-
|Kissing You
|Kissing You
|Contemporary
|Lyrical
|TBA
|TBA
|Owen Tabaka
|Owen Tabaka
Line 434: Line 434:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="49" |2025
| rowspan="50" |2025
|The Library Is Open
|The Library Is Open
|Jazz
|Jazz
Line 627: Line 627:
|2<sup>nd</sup> in Level 3 15-19 Small Groups<br />5 Star Elite
|2<sup>nd</sup> in Level 3 15-19 Small Groups<br />5 Star Elite
|-
|-
|Starpower Nationals<br />(Atlantic City)
|TBA
|-
|Natalie Don't
|Contemporary
|TBA
|Erin Lee<br />Jordyn Medina<br />Juliana Zingaro<br />Lily Mendoza<br />Owen Tabaka<br />Samantha Torres
|Starpower Nationals<br />(Atlantic City)
|Starpower Nationals<br />(Atlantic City)
|TBA
|TBA