Zoey Guillette: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 112: | Line 112: | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
===Groups=== | |||
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:70%; text-align:center; font-size:90%;" | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Year | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Choreographer | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Other Dancers | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | |||
|- | |||
| rowspan="12" |2024 | |||
| rowspan="2" |Toy Soldier | |||
| rowspan="2" |Jazz | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |Emery Bickel<br />Anntellin Greenlee<br />Ashlee Mckenzie<br />Kenzie Worthy<br />Neely Kate Gunter<br />Ezra Welden<br />Brooklyn Atkins<br />Everly Fairrington<br />Juliet Swain<br />Callie Basnett<br />Caroline Wiley<br />Sterling Geyer | |||
|Encore DCS (Fort Mill) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Lenoir) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |Surprise Party | |||
| rowspan="2" |Junior Production | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |Brayla Long<br />Aubree Mckenzie<br />Charlotte Wiley<br />Avaleigh Fairrington<br />Anntellin Greenlee<br />Ashlee Mckenzie<br />Eleanor Reeside<br />Kenzie Worthy<br />Callie Basnett<br />Caroline Wiley<br />Scarlett Burns<br />Paisley Donaldson<br />Maddie Horton<br />Natalie Rusling<br />Laura Leigh Wayne<br />Norah Potts<br />Caroline Miller<br />Harper Miller<br />McLane Carney<br />Addison Corbin<br />Elle Skotniski<br />Teagan Tanner<br />Aubrey Warren<br />Elana Geyer<br />Calliope Greyson<br />Riley Merritt<br />Brooklyn Atkins<br />Madi Hash<br />Olivia Rector<br />Mollie Mattox<br />Cadence Stevens<br />Emery Bickel<br />Everly Fairrington<br />Avery Phillips<br />Juliet Swain<br />Riley Worthy<br />Neely Kate Gunter<br />Kinsley Belle<br />Kexin Chen<br />Abrianna Falcone<br />Stella Porter<br />Genevieve Weih<br />Ava Warner<br />Annalise Phillips<br />Ezra Welden<br />Madelynn Avery<br />Harper Cline<br />Sursie Purvis<br />Lennon Talty<br />Kalynn Tucker<br />Palmer Welden<br />Sterling Geyer<br />Lilah Johnson<br />Shelby Archambo<br />Eliza Jebaily<br />Emma Masters<br />Izzy Woods | |||
|Encore DCS (Fort Mill) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Lenoir) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |Route 66 | |||
| rowspan="2" |Tap | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |Emery Bickel<br />Juliet Swain<br />Neely Kate Gunter<br />Brooklyn Atkins<br />Anntellin Greenlee<br />Ashlee Mckenzie<br />Callie Basnett<br />Ezra Welden | |||
|Encore DCS (Fort Mill) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Lenoir) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |Annie | |||
| rowspan="2" |Musical Theatre | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |Emery Bickel<br />Anntellin Greenlee<br />Ashlee Mckenzie<br />Callie Basnett<br />Sterling Geyer<br />Everly Fairrington<br />Juliet Swain<br />Neely Kate Gunter | |||
|Encore DCS (Fort Mill) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Lenoir) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |I Will Always Love You | |||
| rowspan="2" |Lyrical | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |Emery Bickel<br />Anntellin Greenlee<br />Juliet Swain<br />Neely Kate Gunter<br />Sterling Geyer<br />Everly Fairrington<br />Callie Basnett<br />Ezra Welden | |||
|Encore DCS (Fort Mill) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Lenoir) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |Wannabe | |||
| rowspan="2" |Jazz | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |Cadence Stevens<br />Anntellin Greenlee<br />Juliet Swain<br />Emery Bickel<br />Kalynn Tucker | |||
|Encore DCS (Fort Mill) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Lenoir) | |||
| | |||
|- | |||
==Dance Titles== | ==Dance Titles== | ||