Caitlyn McKenzie: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 31: | Line 31: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
|2020 | | rowspan="2" |2020 | ||
|My Boyfriend's Back | | rowspan="2" |My Boyfriend's Back | ||
|Jazz | | rowspan="2" |Jazz | ||
|unknown | | rowspan="2" |unknown | ||
|Groove (Phoenix) | |Groove (Phoenix) | ||
|3<sup>rd</sup> in Petite Solos | |3<sup>rd</sup> in Petite Solos | ||
|- | |- | ||
|2021 | |KAR (Mesa) | ||
|Roxie | | | ||
|Musical Theatre | |- | ||
|[[Jaycee Wilkins]] | | rowspan="2" |2021 | ||
| rowspan="2" |Roxie | |||
| rowspan="2" |Musical Theatre | |||
| rowspan="2" |[[Jaycee Wilkins]] | |||
|Spotlight | |Spotlight | ||
|unknown placement | |unknown placement | ||
|- | |||
|Rainbow (Mesa) | |||
| | |||
|- | |- | ||
|2022 | |2022 | ||
| Line 52: | Line 58: | ||
|5<sup>th</sup> in Secondary 6-8 Solos | |5<sup>th</sup> in Secondary 6-8 Solos | ||
|- | |- | ||
|2023 | | rowspan="2" |2023 | ||
|Legends | | rowspan="2" |Legends | ||
|Contemporary | | rowspan="2" |Contemporary | ||
|Brittany Lents | | rowspan="2" |Brittany Lents | ||
|KAR (Mesa) | |KAR (Mesa) | ||
|5<sup>th</sup> in Elite 9-11 Solos | |5<sup>th</sup> in Elite 9-11 Solos | ||
|- | |- | ||
|2024 | |Showstopper (Phoenix) | ||
|All That Jazz | | | ||
|Jazz | |- | ||
|[[Jaycee Wilkins]] | | rowspan="2" |2024 | ||
|24/7 (Rochester) | | rowspan="2" |All That Jazz | ||
| rowspan="2" |Jazz | |||
| rowspan="2" |[[Jaycee Wilkins]] | |||
|Rainbow (Mesa) | |||
| | |||
|- | |||
|24/7 (Rochester) | |||
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos | |2<sup>nd</sup> in Mini Solos | ||
|} | |} | ||