Caitlyn McKenzie: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 41: | Line 41: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="10" |2021 | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Roxie | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Musical Theatre | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |[[Jaycee Wilkins]] | ||
|Spotlight | |||
|unknown placement | |||
|- | |||
|Showbiz (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|Rainbow (Mesa) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Mesa) | |||
| | |||
|- | |||
|The Dance Awards | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="5" |Hallelujah | |||
| rowspan="5" |Musical Theatre | |||
| rowspan="5" |Jennifer Peterson | |||
|Spotlight | |Spotlight | ||
|unknown placement | |unknown placement | ||
|- | |||
|Showbiz (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |- | ||
|Rainbow (Mesa) | |Rainbow (Mesa) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|2022 | |KAR (Mesa) | ||
|This Little Bird | | | ||
|Contemporary | |- | ||
|unknown | |The Dance Awards | ||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" |2022 | |||
|Millie | |||
|Musical Theatre | |||
|[[Jaycee Wilkins]] | |||
|KAR (Mesa) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |This Little Bird | |||
| rowspan="2" |Contemporary | |||
| rowspan="2" |unknown | |||
|KAR (Mesa) | |KAR (Mesa) | ||
|5<sup>th</sup> in Secondary 6-8 Solos | |5<sup>th</sup> in Secondary 6-8 Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | |NYCDA (Phoenix) | ||
| rowspan=" | | | ||
| rowspan=" | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |2023 | ||
| rowspan="3" |Legends | |||
| rowspan="3" |Contemporary | |||
| rowspan="3" |Brittany Lents | |||
|KAR (Mesa) | |KAR (Mesa) | ||
|5<sup>th</sup> in Elite 9-11 Solos | |5<sup>th</sup> in Elite 9-11 Solos | ||
| Line 68: | Line 104: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | |The Dance Awards | ||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" |Landslide | |||
| rowspan="3" |Lyrical | |||
| rowspan="3" |Jennifer Peterson | |||
|KAR (Mesa) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|The Dance Awards | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="4" |2024 | |||
|Shallows | |||
|Lyrical | |||
|Brittany Lents | |||
|NYCDA (Greenville) | |||
| | |||
|- | |||
|Uncertain | |||
|Contemporary | |||
|Jennifer Peterson | |||
|Rainbow (Mesa) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |All That Jazz | | rowspan="2" |All That Jazz | ||
| rowspan="2" |Jazz | | rowspan="2" |Jazz | ||
| rowspan="2" |[[Jaycee Wilkins]] | | rowspan="2" |[[Jaycee Wilkins]] | ||
|Rainbow (Mesa) | |Rainbow (Mesa) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||