Caitlyn McKenzie: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 161: | Line 161: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |2023 | ||
| rowspan=" | |Luminous | ||
| rowspan="2" | | |Contemporary | ||
|Brittany Lents | |||
| rowspan="3" |Phoenix | |||
|Top 12 | |||
|- | |||
|Cupid Don Quixote | |||
| rowspan="4" |Classical | |||
|A. Gorsky | |||
|Top 12 | |||
|- | |||
| rowspan="2" |La Fille Mal Gardee | |||
| rowspan="2" |B. Nijinska<br />D. Romanof | | rowspan="2" |B. Nijinska<br />D. Romanof | ||
| | |Top 12 | ||
|- | |- | ||
| | | rowspan="3" |2024 | ||
| | | rowspan="3" |Las Vegas | ||
| | |||
|- | |- | ||
| | |Kitri Act III Don Quixote | ||
|Marcus Petipa | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |Metamorphosis | ||
|Contemporary | |||
|Jordan Pelliteri | |||
| | | | ||
|} | |} | ||