Caitlyn Polis: Difference between revisions

No edit summary
Line 114: Line 114:
|
|
|-
|-
| rowspan="10" |2021
| rowspan="11" |2021
| rowspan="3" |Jilted
| rowspan="3" |Jilted
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |
Line 127: Line 127:
|
|
|-
|-
| rowspan="7" |Ninjanes
| rowspan="8" |Ninjanes
| rowspan="7" |
| rowspan="8" |Contemporary
| rowspan="7" |[[Madison Polis]]
| rowspan="8" |[[Madison Polis]]
|Starbound (Tom's River)
|Starbound (Tom's River)
|4<sup>th</sup> in Elite Teen Duets/Trios
|4<sup>th</sup> in Elite Teen Duets/Trios
|-
|-
|NYCDA (Manchester)
|NYCDA (Manchester)
|
|-
|National Dance Showcase
|
|
|-
|-