Caitlyn Polis: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 114: | Line 114: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="11" |2021 | ||
| rowspan="3" |Jilted | | rowspan="3" |Jilted | ||
| rowspan="3" | | | rowspan="3" | | ||
| Line 127: | Line 127: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" |Ninjanes | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" |[[Madison Polis]] | ||
|Starbound (Tom's River) | |Starbound (Tom's River) | ||
|4<sup>th</sup> in Elite Teen Duets/Trios | |4<sup>th</sup> in Elite Teen Duets/Trios | ||
|- | |- | ||
|NYCDA (Manchester) | |NYCDA (Manchester) | ||
| | |||
|- | |||
|National Dance Showcase | |||
| | | | ||
|- | |- | ||