Charlotte Rathjen: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 160: | Line 160: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |2025 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Come Thou Fount | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Lyrical | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" | | ||
|Showstopper (Phoenix II) | |||
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos | |||
|- | |||
|Radix (Glendale) | |Radix (Glendale) | ||
| | | | ||