Charlotte Rathjen: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 160: | Line 160: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |2025 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Come Thou Fount | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Lyrical | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" | | ||
|Rainbow (Mesa) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Phoenix II) | |Showstopper (Phoenix II) | ||
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos | |3<sup>rd</sup> in Junior Solos | ||