Chloe Grace Stafford: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 67: Line 67:
|
|
|-
|-
| rowspan="7" |2023
| rowspan="8" |2023
| rowspan="7" |Toxic
| rowspan="8" |Toxic
| rowspan="7" |Jazz
| rowspan="8" |Jazz
| rowspan="7" |
| rowspan="8" |
|KAR (Mesa) 1<ref>[https://dancekar.com/store/event/1605/act/139/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR - Toxic]</ref>
|KAR (Mesa) 1<ref>[https://dancekar.com/store/event/1605/act/139/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR - Toxic]</ref>
|
|
Line 78: Line 78:
|-
|-
|Rainbow (Mesa)<ref>[https://rainbowdance.com/store/event/653/act/46/preview-video?type=long&autoplay=True Rainbow - Toxic]</ref>
|Rainbow (Mesa)<ref>[https://rainbowdance.com/store/event/653/act/46/preview-video?type=long&autoplay=True Rainbow - Toxic]</ref>
|
|-
|Ultra Tour (Phoenix)
|
|
|-
|-