Desa Jankes: Difference between revisions

No edit summary
Line 352: Line 352:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="30" |2022
| rowspan="27" |2022
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |
|Showstopper (Orlando)
|
|-
|Hall of Fame (Lakeland)
|
|-
|LOC (Lakeland)
|
|-
| rowspan="3" |Keeping Me Alive
| rowspan="3" |Keeping Me Alive
| rowspan="3" |Contemporary
| rowspan="3" |Contemporary