Emily Collins: Difference between revisions

Line 132: Line 132:
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Rainbow Connection
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Lyrical
| rowspan="2" |Brielle Bailey<br />Haylie Birchman<br />Bella Diaz<br />Jazzy Diaz<br />Jaylynn Owen<br />Gavin Schwarze<br />Remi Skidmore<br />Brighton Taylor
| rowspan="2" |Brielle Bailey<br />Haylie Birchman<br />Bella Diaz<br />Jazzy Diaz<br />Jaylynn Owen<br />Gavin Schwarze<br />Remi Skidmore<br />Brighton Taylor
|Hollywood Vibe (Phoenix)
|Hollywood Vibe (Phoenix)
Line 140: Line 140:
|Showstopper (Phoenix)
|Showstopper (Phoenix)
|
|
|-
|Showstopper (Phoenix)
|1<sup>st</sup> in Mini Small Groups
|-
|-
| rowspan="2" |Smile
| rowspan="2" |Smile