Emily Collins: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 14: | Line 14: | ||
| rowspan="8" |Keep Breathing | | rowspan="8" |Keep Breathing | ||
| rowspan="8" |Lyrical | | rowspan="8" |Lyrical | ||
| rowspan="8" | | | rowspan="8" |[[Alexis Jennings|Alexis]] & [[Arielle Jennings]] | ||
|Hollywood Vibe (Phoenix) | |Hollywood Vibe (Phoenix) | ||
|1<sup>st</sup> in Mini Lyrical Solos<br />Team Hollywood Vibe Scholarship | |1<sup>st</sup> in Mini Lyrical Solos<br />Team Hollywood Vibe Scholarship | ||
| Line 39: | Line 39: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |2023 | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |Big Time | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |Musical Theatre | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |[[Alexis Jennings]] | ||
|KAR (Mesa) 1 | |KAR (Mesa) 1 | ||
| | | | ||
| Line 59: | Line 59: | ||
|- | |- | ||
|Showstopper (Tucson) | |Showstopper (Tucson) | ||
| | |||
|- | |||
|Showstopper WCF | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 64: | Line 67: | ||
| rowspan="2" |Vast | | rowspan="2" |Vast | ||
| rowspan="2" |Lyrical | | rowspan="2" |Lyrical | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |[[Brynn Rumfallo]] | ||
|Radix (San Francisco) | |Radix (San Francisco) | ||
| | | | ||
| Line 97: | Line 100: | ||
| rowspan="4" |2023 | | rowspan="4" |2023 | ||
| rowspan="4" |Angels | | rowspan="4" |Angels | ||
| rowspan="4" | | | rowspan="4" |Lyrical | ||
| rowspan="4" |Aria Bongiorno<br />Tinley Stosich | | rowspan="4" |Aria Bongiorno<br />Tinley Stosich | ||
|KAR (Mesa) | |KAR (Mesa) | ||