Emily Collins: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 40: | Line 40: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="10" |2023 | ||
| rowspan=" | | rowspan="2" |A Moment | ||
| rowspan=" | | rowspan="2" |Lyrical | ||
| rowspan=" | | rowspan="2" | | ||
|Rainbow (Mesa) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Mesa) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="8" |Big Time | |||
| rowspan="8" |Musical Theatre | |||
| rowspan="8" |[[Alexis Jennings]] | |||
|KAR (Mesa) 1 | |KAR (Mesa) 1 | ||
| | | | ||
| Line 50: | Line 59: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Rainbow (Mesa) | |Rainbow (Mesa) 2022 | ||
| | |||
|- | |||
|Rainbow (Mesa) 2023 | |||
| | | | ||
|- | |- | ||