Emily Polis: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 54: | Line 54: | ||
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos | |2<sup>nd</sup> in Mini Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="14" |2021 | ||
|Red Hot | |Red Hot | ||
| | | | ||
| Line 85: | Line 85: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Bloodthirsty | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Jessica Malafronte | ||
|Starbound (Tom's River) | |Starbound (Tom's River) | ||
|1<sup>st</sup> in Elite Junior Solos | |1<sup>st</sup> in Elite Junior Solos | ||
| Line 101: | Line 101: | ||
|- | |- | ||
|NUVO | |NUVO | ||
| | |||
|- | |||
|The Dance Awards (Orlando) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 151: | Line 154: | ||
|- | |- | ||
|Believe (Freehold) | |Believe (Freehold) | ||
| | |Power Pak Invite | ||
|- | |- | ||
|Starpower (Meadowlands) | |Starpower (Meadowlands) | ||
| | |2<sup>nd</sup> in Level 3 9-11 Solos<br />Power Pak Invite | ||
|- | |- | ||
|24/7 | |24/7 | ||
| Line 199: | Line 202: | ||
| rowspan="3" | | | rowspan="3" | | ||
|Believe (Freehold) | |Believe (Freehold) | ||
| | |2<sup>nd</sup> in Level 3 9-11 Solos<br />1<sup>st</sup> Runner-Up for<br />Junior Miss Believe | ||
|- | |- | ||
|Starpower (Meadowlands) | |Starpower (Meadowlands) | ||
| | |Junior Miss Starpower<br />WDP Scholarship | ||
|- | |- | ||
|Jump | |Jump | ||
| Line 209: | Line 212: | ||
| rowspan="17" |2024 | | rowspan="17" |2024 | ||
| rowspan="6" |Remain Nameless | | rowspan="6" |Remain Nameless | ||
| rowspan="6" | | | rowspan="6" |Contemporary | ||
| rowspan="6" | | | rowspan="6" |Courtney Schwartz | ||
|Believe (Freehold) | |Believe (Freehold) | ||
| | |1<sup>st</sup> Runner-Up for<br />Teen Miss Believe | ||
|- | |- | ||
|24/7 | |24/7 | ||
| Line 233: | Line 236: | ||
| rowspan="5" | | | rowspan="5" | | ||
|Believe (Freehold) | |Believe (Freehold) | ||
| | |1<sup>st</sup> in Level 3 12-14 Solos<br />Power Pak Invite | ||
|- | |- | ||
|24/7 | |24/7 | ||
| Line 262: | Line 265: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|NUVO | |NUVO (Meadowlands) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 302: | Line 305: | ||
| rowspan="6" |[[Caitlyn Polis]] | | rowspan="6" |[[Caitlyn Polis]] | ||
|Believe (Freehold) | |Believe (Freehold) | ||
| | |2<sup>nd</sup> in Level 3 12-14 Duets/Trios | ||
|- | |- | ||
|Starpower (Meadowlands) | |Starpower (Meadowlands) | ||
| | |1<sup>st</sup> in Level 3 12-14 Duets/Trios | ||
|- | |- | ||
|24/7 | |24/7 | ||
| Line 324: | Line 327: | ||
| rowspan="5" |Julia Amato | | rowspan="5" |Julia Amato | ||
|Believe (Freehold) | |Believe (Freehold) | ||
| | |1<sup>st</sup> in Level 3 12-14 Duets/Trios | ||
|- | |- | ||
|24/7 | |24/7 | ||
| Line 342: | Line 345: | ||
* 2021 All-Star Petite Miss Dancers Inc. | * 2021 All-Star Petite Miss Dancers Inc. | ||
* 2023 Junior Miss Starpower | |||
==Additional Page== | ==Additional Page== | ||