Emily Polis: Difference between revisions

No edit summary
Line 178: Line 178:
|-
|-
| rowspan="7" |Landslide
| rowspan="7" |Landslide
| rowspan="7" |
| rowspan="7" |lyrical
| rowspan="7" |Mark Meismer
| rowspan="7" |Mark Meismer
|NYCDA (Baltimore)
|NYCDA (Baltimore)
Line 210: Line 210:
|Junior Miss Starpower<br />WDP Scholarship
|Junior Miss Starpower<br />WDP Scholarship
|-
|-
|Jump
|Jump (Long Island)
|
|4th in Junior Solos
|-
|-
| rowspan="15" |2024
| rowspan="11" |2024
| rowspan="5" |Remain Nameless
| rowspan="3" |Remain Nameless
| rowspan="5" |Contemporary
| rowspan="3" |Contemporary
| rowspan="5" |Courtney Schwartz
| rowspan="3" |Courtney Schwartz
|Believe (Freehold)
|Believe (Freehold)
|1<sup>st</sup> Runner-Up for<br />Teen Miss Believe
|1<sup>st</sup> Runner-Up for<br />Teen Miss Believe
|-
|24/7
|
|-
|Jump
|
|-
|-
|Radix (Miami)
|Radix (Miami)
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos<br />Junior Protege
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos<br />Junior Protege
|-
|-
|NUVO
|Radix (Medowlands)
|
|4th in Junior SOlos
|-
|-
| rowspan="4" |Upside Down
| rowspan="2" |Upside Down
| rowspan="4" |
| rowspan="2" |
| rowspan="4" |
| rowspan="2" |
|Believe (Freehold)
|Believe (Freehold)
|1<sup>st</sup> in Level 3 12-14 Solos<br />Power Pak Invite
|1<sup>st</sup> in Level 3 12-14 Solos<br />Power Pak Invite
|-
|-
|24/7
|Jump (Long Island)
|
|4th in Junior Solos
|-
|Radix
|
|-
|NUVO
|
|-
|-
| rowspan="6" |When I Go
| rowspan="6" |When I Go
Line 251: Line 239:
| rowspan="6" |Jessica Malafronte
| rowspan="6" |Jessica Malafronte
|NYCDA (Boston)
|NYCDA (Boston)
|
|4th in Junior Solos
|-
|-
|24/7 (Meadowlands)
|24/7 (Meadowlands)