Emily Polis: Difference between revisions

Line 143: Line 143:
|
|
|-
|-
| rowspan="19" |2023
| rowspan="14" |2023
| rowspan="9" |HF
| rowspan="9" |HF
| rowspan="9" |
| rowspan="9" |
Line 166: Line 166:
|-
|-
|Radix (Meadowlands)
|Radix (Meadowlands)
|
|1<sup>st</sup> in Junior Solos
|-
|-
|Radix Nationals
|Radix Nationals
Line 174: Line 174:
|1<sup>st</sup> in Junior Solos
|1<sup>st</sup> in Junior Solos
|-
|-
| rowspan="7" |Landslide
| rowspan="2" |Landslide
| rowspan="7" |lyrical
| rowspan="2" |lyrical
| rowspan="7" |Mark Meismer
| rowspan="2" |Mark Meismer
|NYCDA (Baltimore)
|NYCDA (Baltimore)
|
|5th in Junior Solos
|-
|Believe (Freehold)
|
|-
|Starpower (Meadowlands)
|
|-
|24/7
|
|-
|Jump
|
|-
|Radix
|
|-
|-
|NUVO (Pittsburgh)
|NUVO (Pittsburgh)
|
|Showcase
|-
|-
| rowspan="3" |Hot Stuff
| rowspan="3" |Hot Stuff