Peyton Heitz: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
No edit summary |
||
| Line 224: | Line 224: | ||
| style="text-align: center; " |Showstopper (Anaheim III) | | style="text-align: center; " |Showstopper (Anaheim III) | ||
| style="text-align: center; " |did not place | | style="text-align: center; " |did not place | ||
|- | |||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2018 | |||
| style="text-align: center; " |Muse | |||
| style="text-align: center; " |Jazz | |||
| style="text-align: center; " |Jessica Monnig | |||
| style="text-align: center; " |Countdown | |||
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Teen Solos | |||
|- | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Not Enough | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Amy Berokoff | |||
| style="text-align: center; " |Countdown | |||
| style="text-align: center; " |unknown scoring | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|} | |} | ||