Eva Hurtig: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 290: | Line 290: | ||
|6<sup>th</sup> in Elite 15-19 Solos<br />1<sup>st</sup> Runner-Up for Elite Miss Dance | |6<sup>th</sup> in Elite 15-19 Solos<br />1<sup>st</sup> Runner-Up for Elite Miss Dance | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |2023 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |My Darling | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Andi Abernathy &<br />Stephanie Ruch | ||
|Adrenaline | |||
| | |||
|- | |||
|Revive (Kansas City) | |Revive (Kansas City) | ||
| | | | ||