Fiona Wu: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 162: | Line 162: | ||
|StarQuest (San Francisco) | |StarQuest (San Francisco) | ||
|Elite 8 Junior Dancer | |Elite 8 Junior Dancer | ||
|- | |||
| rowspan="12" |2022 | |||
| rowspan="4" |Fjara | |||
| rowspan="4" |Contemporary | |||
| rowspan="4" | | |||
|KAR (San Jose) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (San Francisco) | |||
| | |||
|- | |||
|Showbiz (San Jose) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="4" |Lonely | |||
| rowspan="4" |Lyrical | |||
| rowspan="4" | | |||
|KAR (San Jose) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (San Francisco) | |||
| | |||
|- | |||
|Showbiz (San Jose) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="4" |Black Widow | |||
| rowspan="4" |Open | |||
| rowspan="4" | | |||
|KAR (San Jose) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (San Francisco) | |||
| | |||
|- | |||
|Showbiz (San Jose) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="16" |2023 | |||
| rowspan="4" |Crazy | |||
| rowspan="4" |Jazz | |||
| rowspan="4" | | |||
|KAR (San Jose) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (San Francisco) | |||
| | |||
|- | |||
|Showbiz (San Jose) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="4" |Enter One | |||
| rowspan="4" |Lyrical | |||
| rowspan="4" | | |||
|KAR (San Jose) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (San Francisco) | |||
| | |||
|- | |||
|Showbiz (San Jose) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="4" |Red Violin | |||
| rowspan="4" |Contemporary | |||
| rowspan="4" | | |||
|KAR (San Jose) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (San Francisco) | |||
| | |||
|- | |||
|Showbiz (San Jose) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="4" |House of Memories | |||
| rowspan="4" |Open | |||
| rowspan="4" | | |||
|KAR (San Jose) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (San Francisco) | |||
| | |||
|- | |||
|Showbiz (San Jose) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||
| Line 230: | Line 337: | ||
|StarQuest (San Francisco) | |StarQuest (San Francisco) | ||
|1<sup>st</sup> in Junior Duets/Trios | |1<sup>st</sup> in Junior Duets/Trios | ||
|- | |||
| rowspan="3" |2022 | |||
| rowspan="3" |The Edge of Light | |||
| rowspan="3" |Contemporary | |||
| rowspan="3" | | |||
|KAR (San Jose) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (San Francisco) | |||
| | |||
|- | |||
|Showbiz (San Jose) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" |2023 | |||
| rowspan="3" |Palemote | |||
| rowspan="3" |Contemporary | |||
| rowspan="3" | | |||
|KAR (San Jose) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (San Francisco) | |||
| | |||
|- | |||
|Showbiz (San Jose) | |||
| | |||
|} | |} | ||