Fiona Wu: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 199: Line 199:
|Elite 8 Junior Dancer
|Elite 8 Junior Dancer
|-
|-
| rowspan="17" |2022
| rowspan="15" |2022
| rowspan="3" |Snowing
| rowspan="3" |Snowing
| rowspan="3" |Jazz
| rowspan="3" |Jazz
Line 233: Line 233:
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos
|-
|-
| rowspan="4" |Lonely
| rowspan="2" |Lonely
| rowspan="4" |Lyrical
| rowspan="2" |Lyrical
| rowspan="4" |Erin LaMoyne
| rowspan="2" |Erin LaMoyne
|KAR (San Jose)
|KAR (San Jose)
|
|
Line 241: Line 241:
|Showbiz (San Jose)
|Showbiz (San Jose)
|
|
|-
|
|
|-
|
|Stop the Clock<br />Junior Female Non-Stop Dancer
|-
|-
| rowspan="4" |Black Widow
| rowspan="4" |Black Widow