Gabi Lynn: Difference between revisions
| Line 26: | Line 26: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="33" |2024 | ||
| rowspan="11" |Slow Down | | rowspan="11" |Slow Down | ||
| rowspan="11" |Lyrical | | rowspan="11" |Lyrical | ||
| Line 128: | Line 128: | ||
|24/7 (Daytona Beach) | |24/7 (Daytona Beach) | ||
|3<sup>rd</sup> in Sidekick Solos<br />Stop the Clock | |3<sup>rd</sup> in Sidekick Solos<br />Stop the Clock | ||
|- | |- | ||
|Not for a Second | |Not for a Second | ||
| Line 164: | Line 156: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="3" | | | rowspan="3" |2024 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Girls | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Lyrical | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Skylar Hestler | ||
|Adrenaline (Orlando) | |Adrenaline (Orlando) | ||
|1<sup>st</sup> in Sparks Duets/Trios | |1<sup>st</sup> in Sparks Duets/Trios | ||
| Line 176: | Line 168: | ||
|24/7 (Daytona Beach) | |24/7 (Daytona Beach) | ||
|1<sup>st</sup> in Sidekick Duets/Trios | |1<sup>st</sup> in Sidekick Duets/Trios | ||
|- | |||
|2025 | |||
|Streetz (Orlando) | |||
|1st in Streetz Stars Duets/Trios | |||
|} | |} | ||