Gabriella Rosiek: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 417: | Line 417: | ||
| rowspan="6" |Voice Within | | rowspan="6" |Voice Within | ||
| rowspan="6" |Lyrical | | rowspan="6" |Lyrical | ||
| rowspan="6" | | | rowspan="6" |Mary Beth Foss | ||
| rowspan="6" |[[Olivia Rosiek]] | | rowspan="6" |[[Olivia Rosiek]] | ||
|Imagine (Woodbridge) | |Imagine (Woodbridge) | ||
| Line 518: | Line 518: | ||
|Imagine (Woodbridge II) | |Imagine (Woodbridge II) | ||
|4<sup>th</sup> in Advanced 12-14 Duets/Trios<br />5 Star Elite | |4<sup>th</sup> in Advanced 12-14 Duets/Trios<br />5 Star Elite | ||
|- | |||
|2024 | |||
|For our Mom | |||
|Lyrical | |||
|Emily | |||
|Olivia Rosiek | |||
|Imagine (Woodbridge II) | |||
|1st in Advanced 9-11 Duet/Trios | |||
1st in Advanced Age 11 Lyrical Duet/Trios | |||
5 Star Elite | |||
|} | |} | ||