Gina Zhang: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 187: Line 187:
|DreamMaker Nationals<br />(Virginia Beach)
|DreamMaker Nationals<br />(Virginia Beach)
|2<sup>nd</sup> in Level 3 9-11 Duets/Trios<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 10 Jazz Duets/Trios<br />5 Star Elite
|2<sup>nd</sup> in Level 3 9-11 Duets/Trios<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 10 Jazz Duets/Trios<br />5 Star Elite
|-
|2024
|Weird Barbie
|unknown
|unknown
|[[Gina Zhang]]
|Nexstar (Laurel)
|unknown
|}
|}