Gina Zhang: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 161: | Line 161: | ||
|1<sup>st</sup> in Level 3 Age 10 Jazz Solos<br />5 Star Elite | |1<sup>st</sup> in Level 3 Age 10 Jazz Solos<br />5 Star Elite | ||
|- | |- | ||
|2024 | | rowspan="2" |2024 | ||
|Cinema Paradiso | | rowspan="2" |Cinema Paradiso | ||
|Contemporary | | rowspan="2" |Contemporary | ||
|Ashley Canterna Hardy | | rowspan="2" |Ashley Canterna Hardy | ||
|NYCDA (Baltimore) | |NYCDA (Baltimore) | ||
|8<sup>th</sup> in Junior High Score Solos<br />High Gold | |8<sup>th</sup> in Junior High Score Solos<br />High Gold | ||
|- | |||
|Nexstar (Laurel) | |||
|unknown | |||
|} | |} | ||
| Line 187: | Line 190: | ||
|DreamMaker Nationals<br />(Virginia Beach) | |DreamMaker Nationals<br />(Virginia Beach) | ||
|2<sup>nd</sup> in Level 3 9-11 Duets/Trios<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 10 Jazz Duets/Trios<br />5 Star Elite | |2<sup>nd</sup> in Level 3 9-11 Duets/Trios<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 10 Jazz Duets/Trios<br />5 Star Elite | ||
|} | |} | ||