Gina Zhang: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 263: Line 263:
|N/A
|N/A
|-
|-
| rowspan="4" |2025
| rowspan="5" |2025
| rowspan="2" |Gravity
| rowspan="3" |Gravity
| rowspan="2" |Lyrical
| rowspan="3" |Lyrical
| rowspan="2" |Gloria Hampton
| rowspan="3" |Gloria Hampton
|JUMP (Baltimore)
|JUMP (Baltimore)
|4<sup>th</sup> in Junior Solos<br />You Rocked!
|4<sup>th</sup> in Junior Solos<br />You Rocked!
Line 272: Line 272:
|In10sity (Woodbridge)
|In10sity (Woodbridge)
|2<sup>nd</sup> in Elite Teen Solos<br />Teen Con10der<br />In10se Platinum
|2<sup>nd</sup> in Elite Teen Solos<br />Teen Con10der<br />In10se Platinum
|-
|Revolution (Woodbridge)
|TBA
|-
|-
|The Wrestler
|The Wrestler