Gina Zhang: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 385: | Line 385: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="21" |2025 | ||
|Fairy Doll | |||
|Ballet | |||
|Marianna Rozanova | |||
|Amelja Becker<br />Ashlynn Warnick<br />Cecile Direnfeld<br />Colette Chu<br />Irene Joy<br />Jemma Protzuk<br />Jennah Villar<br />Keira Kerns<br />Nicholas Edward Joy<br />Noelle Drinkard<br />Nora Pauling<br />Rowan Kerns<br />Samantha Tong<br />Sena Lee<br />Sidney Fuentes<br />Wren Kimble<br />Zoe Popperwell | |||
|YAGP (Washington D.C.) | |||
|Top 12 in Large Ensembles | |||
|- | |||
|Breath of Life | |Breath of Life | ||
|Contemporary | |Contemporary | ||