Harper Schwalb: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 98: Line 98:
|unknown scoring  
|unknown scoring  
|-
|-
| rowspan="4" |2024
| rowspan="6" |2024
|Gilded Swan
| rowspan="2" |Gilded Swan
|Contemporary  
| rowspan="2" |Contemporary  
|Jennifer Peterson  
| rowspan="2" |Jennifer Peterson  
|Showstopper (Phoenix)
|Showstopper (Phoenix)
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos  
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos  
|-
|The Dance Awards (Orlando)
|
|-
|-
|Fly Right Away
|Fly Right Away
Line 117: Line 120:
|4<sup>th</sup> in Mini Solos
|4<sup>th</sup> in Mini Solos
|-
|-
|Clap for Me
| rowspan="2" |Clap for Me
|Contemporary  
| rowspan="2" |Contemporary  
|[[Jaycee Wilkins]]
| rowspan="2" |[[Jaycee Wilkins]]
|24/7 (Glendale)
|24/7 (Glendale)
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos  
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos  
|-
|The Dance Awards (Las Vegas)
|
|}
|}