Harper Schwalb: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 149: | Line 149: | ||
|1<sup>st</sup> in Sidekick Lines | |1<sup>st</sup> in Sidekick Lines | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="10" |2023 | ||
|Once Upon Another Time | |Once Upon Another Time | ||
|Contemporary | |Contemporary | ||
|Jennifer Peterson | |Jennifer Peterson | ||
| | |[[Navy Forrest]]<br />[[Finley Nielsen]]<br />Nixie Vance<br />[[Sylvie Win Szyndlar]]<br />[[Aspen James Brandt]]<br />Karsyn Brewer<br />Amelia Joubert | ||
|Showstopper (Phoenix) | |Showstopper (Phoenix) | ||
|1<sup>st</sup> in Mini Small Groups | |1<sup>st</sup> in Mini Small Groups | ||
| Line 189: | Line 189: | ||
|Jenn Peterson | |Jenn Peterson | ||
||Mariah Bland<br />[[Aspen James Brandt]]<br />Karsyn Brewer<br />Peighton St. George<br />Eastyn Vose<br />[[Cambrie O'Haver]]<br />[[Nixie Vance]]<br />Gwyneth Woods<br />[[Navy Forrest]]<br />[[Kinley Harper]]<br />Bella Linman<br />[[Finley Nielsen]]<br />[[Navy Forres]]<br />[[Caitlyn McKenzie]]<br />[[Sylvie Win Szyndlar]] | ||Mariah Bland<br />[[Aspen James Brandt]]<br />Karsyn Brewer<br />Peighton St. George<br />Eastyn Vose<br />[[Cambrie O'Haver]]<br />[[Nixie Vance]]<br />Gwyneth Woods<br />[[Navy Forrest]]<br />[[Kinley Harper]]<br />Bella Linman<br />[[Finley Nielsen]]<br />[[Navy Forres]]<br />[[Caitlyn McKenzie]]<br />[[Sylvie Win Szyndlar]] | ||
|NUVO (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|Conga | |||
|Ballroom | |||
|[[Jaycee Wilkins]] | |||
| | |||
|NUVO (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|Ladies choice | |||
|Musical Theatre | |||
|Lea McKinley | |||
| | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|Tippy toes | |||
|Tap | |||
| | |||
|24/7 (Glendale) | |||
| | |||
|- | |||
|Diana | |||
|Ballet | |||
|Cory Fragoso | |||
| | |||
|NUVO (Phoenix) | |NUVO (Phoenix) | ||
| | | | ||