Harper Schwalb: Difference between revisions

No edit summary
Line 114: Line 114:
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos  
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos  
|-
|-
|Veil
| rowspan="2" |Veil
|Contemporary  
| rowspan="2" |Contemporary  
|unknown  
| rowspan="2" |unknown  
|24/7 (Myrtle Beach)
|24/7 (Myrtle Beach)
|4<sup>th</sup> in Mini Solos
|4<sup>th</sup> in Mini Solos
|-
|The Dance Awards (Orlando)
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos
|-
|-
| rowspan="2" |Clap for Me
| rowspan="2" |Clap for Me