Harper Schwalb: Difference between revisions

No edit summary
Line 33: Line 33:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
|2020
| rowspan="3" |2020
|Somewhere<br />Over the Rainbow  
| rowspan="3" |Somewhere<br />Over the Rainbow  
|Lyrical  
| rowspan="3" |Lyrical  
|Aly Slone  
| rowspan="3" |Aly Slone  
|Groove (Phoenix)
|Groove (Phoenix)
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos<br />Elite Diamond
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos<br />Elite Diamond
|-
|Showbiz (Phoenix)
|
|-
|KAR (Mesa)
|
|-
|-
| rowspan="2" |2021
| rowspan="2" |2021
|Call me a Princess
|Call Me a Princess
|Musical Theatre  
|Musical Theatre  
|[[Jaycee Wilkins]]
|[[Jaycee Wilkins]]
Line 79: Line 85:
|6<sup>th</sup> in Mini Solos
|6<sup>th</sup> in Mini Solos
|-
|-
| rowspan="5" |2023-24
| rowspan="5" |2023-4
| rowspan="5" |Lulling
| rowspan="5" |Lulling
| rowspan="5" |Contemporary  
| rowspan="5" |Contemporary  
Line 290: Line 296:
==Additional Page==
==Additional Page==
[[Harper Schwalb/Gallery]]
[[Harper Schwalb/Gallery]]
== References ==


==External Link==
==External Link==