Harper Snell: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 182: Line 182:
|
|
|-
|-
| rowspan="5" |2024
| rowspan="6" |2024
| rowspan="5" |As We Sink In
| rowspan="5" |As We Sink In
| rowspan="5" |Contemporary
| rowspan="5" |Contemporary
Line 200: Line 200:
|Revel (Charleston)
|Revel (Charleston)
|2<sup>nd</sup> in Senior Solos<br />Elite Reveler Winner
|2<sup>nd</sup> in Senior Solos<br />Elite Reveler Winner
|-
| rowspan="1" |The Serpent
| rowspan="1" |The Serpent
| rowspan="1" |Open
| rowspan="1" |Open