Harper Stein: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 11: | Line 11: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="4" |2022 | |||
| rowspan="4" | | |||
| rowspan="4" | | |||
|Fly Dance (Tampa) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Ultimate Dance Tour (Tampa) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Lakeland) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="18" |2023 | |||
| rowspan="6" |Vole | |||
| rowspan="6" |Lyrical | |||
|Fly Dance (Tampa) | |||
| | |||
|- | |||
|Ultimate Dance Tour (Tampa) | |||
| | |||
|- | |||
|VIP Dance (Tampa) | |||
| | |||
|- | |||
|STG (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Lakeland) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="6" |Radical Self | |||
| rowspan="6" |Open | |||
|Fly Dance (Tampa) | |||
| | |||
|- | |||
|Ultimate Dance Tour (Tampa) | |||
| | | | ||
|- | |||
|VIP Dance (Tampa) | |||
| | | | ||
|- | |||
|STG (Orlando) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Showstopper (Lakeland) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="6" |Breath of a Fish | |||
| rowspan="6" |Contemporary | |||
|Fly Dance (Tampa) | |||
| | |||
|- | |||
|Ultimate Dance Tour (Tampa) | |||
| | |||
|- | |||
|VIP Dance (Tampa) | |||
| | |||
|- | |||
|STG (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Lakeland) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="6" |2024 | |||
| rowspan="2" |Faun | |||
| rowspan="2" |Contemporary | |||
|VIP Dance (Tampa) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |Valis | |||
| rowspan="2" |Open | |||
|VIP Dance (Tampa) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |My Way | |||
| rowspan="2" |Lyrical | |||
|VIP Dance (Tampa) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
| Line 28: | Line 123: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |2024 | |||
| rowspan="2" |Until We Bleed | |||
| rowspan="2" |Contemporary | |||
| rowspan="2" |Francesca Caputo | |||
|VIP Dance (Tampa) | |||
| | | | ||
| | |- | ||
| | |Hall of Fame (Lakeland) | ||
| | | | ||
|} | |} | ||