Haven Bryan: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 29: | Line 29: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="10" |2023-4 | ||
| rowspan=" | | rowspan="10" |Legendary | ||
| rowspan=" | | rowspan="10" |Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="10" |[[Alexis Jennings]] | ||
|Rainbow (Mesa) 1 | |Rainbow (Mesa) 1 | ||
| | | | ||
| Line 46: | Line 46: | ||
|- | |- | ||
|KAR (Mesa) 3 | |KAR (Mesa) 3 | ||
| | |||
|- | |||
|KAR Nationals (Anaheim) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 97: | Line 100: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="3" |2024 | |||
| rowspan="3" |You're Invited | |||
| rowspan="3" |You're Invited | |||
| rowspan="3" |Adriana Houlihan<br />Adaline Louderback | |||
|Showstopper (Phoenix I) | |||
| | | | ||
|- | |||
|KAR (Mesa) | |||
| | | | ||
|- | |||
|KAR Nationals (Anaheim) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
| Line 115: | Line 124: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |2024 | |||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|Showstopper (Phoenix I) | |||
|1<sup>st</sup> in ?<br />1<sup>st</sup> in ?<br />?<br />? | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Phoenix I) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="6" |2025 | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showstopper (Phoenix I) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Phoenix II) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showstopper (Phoenix I) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Showstopper (Phoenix II) | |||
| | | | ||
|1<sup>st</sup> in | |- | ||
| rowspan="2" |Chick-A-Dees's | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |Many Dancers | |||
|Showstopper (Phoenix I) | |||
|1<sup>st</sup> in Mini Super Groups | |||
|- | |||
|Showstopper (Phoenix II) | |||
|1<sup>st</sup> in Mini Super Groups | |||
|} | |} | ||