Haven Bryan: Difference between revisions

Line 37: Line 37:
|-
|-
|Rainbow (Mesa) 2
|Rainbow (Mesa) 2
|
|1<sup>st</sup> in ?<br />1<sup>st</sup> in ?<br />Double Platinum<br />Mascot Award
|-
|-
|KAR (Mesa) 1
|KAR (Mesa) 1
Line 58: Line 58:
|-
|-
|Showstopper (Phoenix I)
|Showstopper (Phoenix I)
|
|4<sup>th</sup> in Mini Solos
|-
|-
|Radix
|Radix
Line 68: Line 68:
|
|
|Showstopper (Phoenix II)
|Showstopper (Phoenix II)
|
|1<sup>st</sup> in Mini Solos
|-
|-
| rowspan="4" |2025
| rowspan="6" |2025
| rowspan="2" |Say Something
| rowspan="3" |Say Something
| rowspan="2" |Contemporary
| rowspan="3" |Contemporary
| rowspan="2" |
| rowspan="3" |
|Showstopper (Phoenix I)
|Showstopper (Phoenix I)
|
|1<sup>st</sup> in Mini Solos
|-
|Showstopper WCF
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos
|-
|-
|Ultra Dance (Mesa)
|Ultra Dance (Mesa)
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |Just My Size
| rowspan="3" |Just My Size
| rowspan="2" |Contemporary
| rowspan="3" |Contemporary
| rowspan="2" |
| rowspan="3" |
|Showstopper (Phoenix II)
|Showstopper (Phoenix II)
|
|6<sup>th</sup> in Mini Solos
|-
|Showstopper WCF
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos
|-
|-
|Ultra Dance (Mesa)
|Ultra Dance (Mesa)
Line 105: Line 111:
| rowspan="3" |Adriana Houlihan<br />Adaline Louderback
| rowspan="3" |Adriana Houlihan<br />Adaline Louderback
|Showstopper (Phoenix I)
|Showstopper (Phoenix I)
|
|2<sup>nd</sup> in Mini Duets/Trios
|-
|-
|KAR (Mesa)
|KAR (Mesa)
Line 124: Line 130:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="2" |2024
| rowspan="8" |2024
| rowspan="4" |Bathing Beauties
| rowspan="4" |Musical Theatre
| rowspan="8" |Hadleigh Rowe<br />Haven Bryan<br />Giada Watkins<br />Izabelle Martinez<br />Adelyn McCoy<br />Kennedy Lesueur<br />Adaline Louderback<br />Adalyn Valdez<br />Carlie Aston<br />Kristen Costa<br />Adriana Houlihan<br />Olivia Mallette<br />Georgia Novak
|Showstopper (Phoenix I)
|7<sup>th</sup> in Mini Large Groups
|-
|KAR (Mesa) 1
|
|
|-
|KAR (Mesa) 2
|
|
|Hadleigh Rowe<br />Haven Bryan<br />Giada Watkins<br />Izabelle Martinez<br />Adelyn McCoy<br />Kennedy Lesueur<br />Adaline Louderback<br />Adalyn Valdez<br />Carlie Aston<br />Kristen Costa<br />Adriana Houlihan<br />Olivia Mallette<br />Georgia Novak
|-
|KAR Nationals (Anaheim)
|
|-
| rowspan="4" |Choo Choo Cuties
| rowspan="4" |Jazz
|Showstopper (Phoenix I)
|Showstopper (Phoenix I)
|1<sup>st</sup> in ?<br />1<sup>st</sup> in ?<br />?<br />?
|9<sup>th</sup> in Mini Large Groups
|-
|-
|KAR (Mesa) 1
|
|
|-
|KAR (Mesa) 2
|
|
|
|-
|Showstopper (Phoenix I)
|KAR Nationals (Anaheim)
|
|
|-
|-
| rowspan="6" |2025
| rowspan="6" |2025
| rowspan="2" |When You Believe
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Livian Bailey<br />Eva Gonzalez<br />Emily Kinion<br />Veena Lopez<br />Remi Skidmore<br />Lily Conaway<br />Avery Stephens
| rowspan="2" |Livian Bailey<br />Eva Gonzalez<br />Emily Kinion<br />Veena Lopez<br />Haven Bryan<br />Remi Skidmore<br />Lily Conaway<br />Avery Stephens
|Showstopper (Phoenix I)
|Showstopper (Phoenix I)
|
|1<sup>st</sup> in Mini Small Groups
|-
|-
|Showstopper (Phoenix II)
|Showstopper (Phoenix II)
|
|1<sup>st</sup> in Mini Small Groups
|-
|-
| rowspan="2" |POSE
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Livian Bailey<br />Azury Romero<br />Kennedy Lyell<br />Brielle Bailey<br />[[Brighton Taylor]]<br />Adaline Louderback<br />Eva Gonzalez<br />Emily Kinion<br />Veena Lopez<br />Remi Skidmore<br />Lily Conaway<br />Avery Stephens
| rowspan="2" |Livian Bailey<br />Azury Romero<br />Kennedy Lyell<br />[[Brielle Bailey]]<br />[[Brighton Taylor]]<br />Adaline Louderback<br />Eva Gonzalez<br />Emily Kinion<br />Veena Lopez<br />Haven Bryan<br />Remi Skidmore<br />Lily Conaway<br />Avery Stephens
|Showstopper (Phoenix I)
|Showstopper (Phoenix I)
|
|1<sup>st</sup> in Mini Large Groups
|-
|-
|Showstopper (Phoenix II)
|Showstopper (Phoenix II)
|
|1<sup>st</sup> in Mini Large Groups
|-
|-
| rowspan="2" |Chick-A-Dees's
| rowspan="2" |Chick-A-Dees's