Haven Bryan: Difference between revisions
| Line 37: | Line 37: | ||
|- | |- | ||
|Rainbow (Mesa) 2 | |Rainbow (Mesa) 2 | ||
| | |1<sup>st</sup> in ?<br />1<sup>st</sup> in ?<br />Double Platinum<br />Mascot Award | ||
|- | |- | ||
|KAR (Mesa) 1 | |KAR (Mesa) 1 | ||
| Line 58: | Line 58: | ||
|- | |- | ||
|Showstopper (Phoenix I) | |Showstopper (Phoenix I) | ||
| | |4<sup>th</sup> in Mini Solos | ||
|- | |- | ||
|Radix | |Radix | ||
| Line 68: | Line 68: | ||
| | | | ||
|Showstopper (Phoenix II) | |Showstopper (Phoenix II) | ||
| | |1<sup>st</sup> in Mini Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |2025 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Say Something | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" | | ||
|Showstopper (Phoenix I) | |Showstopper (Phoenix I) | ||
| | |1<sup>st</sup> in Mini Solos | ||
|- | |||
|Showstopper WCF | |||
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos | |||
|- | |- | ||
|Ultra Dance (Mesa) | |Ultra Dance (Mesa) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Just My Size | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" | | ||
|Showstopper (Phoenix II) | |Showstopper (Phoenix II) | ||
| | |6<sup>th</sup> in Mini Solos | ||
|- | |||
|Showstopper WCF | |||
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos | |||
|- | |- | ||
|Ultra Dance (Mesa) | |Ultra Dance (Mesa) | ||
| Line 105: | Line 111: | ||
| rowspan="3" |Adriana Houlihan<br />Adaline Louderback | | rowspan="3" |Adriana Houlihan<br />Adaline Louderback | ||
|Showstopper (Phoenix I) | |Showstopper (Phoenix I) | ||
| | |2<sup>nd</sup> in Mini Duets/Trios | ||
|- | |- | ||
|KAR (Mesa) | |KAR (Mesa) | ||
| Line 124: | Line 130: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" |2024 | ||
| rowspan="4" |Bathing Beauties | |||
| rowspan="4" |Musical Theatre | |||
| rowspan="8" |Hadleigh Rowe<br />Haven Bryan<br />Giada Watkins<br />Izabelle Martinez<br />Adelyn McCoy<br />Kennedy Lesueur<br />Adaline Louderback<br />Adalyn Valdez<br />Carlie Aston<br />Kristen Costa<br />Adriana Houlihan<br />Olivia Mallette<br />Georgia Novak | |||
|Showstopper (Phoenix I) | |||
|7<sup>th</sup> in Mini Large Groups | |||
|- | |||
|KAR (Mesa) 1 | |||
| | | | ||
|- | |||
|KAR (Mesa) 2 | |||
| | | | ||
| | |- | ||
|KAR Nationals (Anaheim) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="4" |Choo Choo Cuties | |||
| rowspan="4" |Jazz | |||
|Showstopper (Phoenix I) | |Showstopper (Phoenix I) | ||
| | |9<sup>th</sup> in Mini Large Groups | ||
|- | |- | ||
|KAR (Mesa) 1 | |||
| | | | ||
|- | |||
|KAR (Mesa) 2 | |||
| | | | ||
| | |- | ||
| | |KAR Nationals (Anaheim) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="6" |2025 | | rowspan="6" |2025 | ||
| rowspan="2" |When You Believe | |||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" | | ||
| rowspan="2" |Livian Bailey<br />Eva Gonzalez<br />Emily Kinion<br />Veena Lopez<br />Remi Skidmore<br />Lily Conaway<br />Avery Stephens | |||
| rowspan="2" |Livian Bailey<br />Eva Gonzalez<br />Emily Kinion<br />Veena Lopez | |||
|Showstopper (Phoenix I) | |Showstopper (Phoenix I) | ||
| | |1<sup>st</sup> in Mini Small Groups | ||
|- | |- | ||
|Showstopper (Phoenix II) | |Showstopper (Phoenix II) | ||
| | |1<sup>st</sup> in Mini Small Groups | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |POSE | |||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" | | ||
| rowspan="2" |Livian Bailey<br />Azury Romero<br />Kennedy Lyell<br />Brielle Bailey<br />[[Brighton Taylor]]<br />Adaline Louderback<br />Eva Gonzalez<br />Emily Kinion<br />Veena Lopez<br />Remi Skidmore<br />Lily Conaway<br />Avery Stephens | |||
| rowspan="2" |Livian Bailey<br />Azury Romero<br />Kennedy Lyell<br /> | |||
|Showstopper (Phoenix I) | |Showstopper (Phoenix I) | ||
| | |1<sup>st</sup> in Mini Large Groups | ||
|- | |- | ||
|Showstopper (Phoenix II) | |Showstopper (Phoenix II) | ||
| | |1<sup>st</sup> in Mini Large Groups | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |Chick-A-Dees's | | rowspan="2" |Chick-A-Dees's | ||