Haven Bryan: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 63: | Line 63: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |2024 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Lovely | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Lyrical | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" | | ||
|Showstopper (Phoenix II) | |Showstopper (Phoenix II) | ||
|1<sup>st</sup> in Mini Solos | |1<sup>st</sup> in Mini Solos | ||
| Line 74: | Line 74: | ||
|- | |- | ||
|KAR Nationals (Anaheim)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1797/act/665/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR National - Lovely]</ref> | |KAR Nationals (Anaheim)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1797/act/665/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR National - Lovely]</ref> | ||
| | |||
|- | |||
|Ultra Dance (Mesa) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 118: | Line 121: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |2024 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |You're Invited | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |You're Invited | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Adriana Houlihan<br />Adaline Louderback | ||
|Showstopper (Phoenix I) | |Showstopper (Phoenix I) | ||
|2<sup>nd</sup> in Mini Duets/Trios | |2<sup>nd</sup> in Mini Duets/Trios | ||
| Line 130: | Line 133: | ||
|KAR Nationals (Anaheim) | |KAR Nationals (Anaheim) | ||
|1<sup>st</sup> in Secondary 5 & Under Duets/Trios | |1<sup>st</sup> in Secondary 5 & Under Duets/Trios | ||
|- | |||
|Ultra Dance (Mesa) | |||
| | |||
|} | |} | ||