Haylie Birchman: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 67: | Line 67: | ||
|4.75 Stars | |4.75 Stars | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="12" |2022-3 | ||
| rowspan=" | | rowspan="12" |Brass Band | ||
| rowspan=" | | rowspan="12" |Musical Theatre | ||
| rowspan=" | | rowspan="12" |[[Alexis Jennings]] | ||
|Hollywood Vibe (Phoenix) | |Hollywood Vibe (Phoenix) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|KAR (Mesa) 2022 | |KAR (Mesa) 2022 (1) | ||
| | |did not place | ||
|- | |||
|KAR (Mesa) 2022 (2) | |||
|2<sup>nd</sup> in Secondary 6-8 Solos<br />Secondary Miss Junior Dance | |||
|- | |- | ||
|KAR (Mesa) 2023 (1) | |KAR (Mesa) 2023 (1) | ||